Cro Freaks Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renesansna Kraljevstva (RP online igra)

3 posters

Go down

Renesansna Kraljevstva (RP online igra) Empty Renesansna Kraljevstva (RP online igra)

Postaj  fran-krsto čet lip 11, 2009 1:21 pm

UVOD U IGRU:Renesansna kraljevstva

Renesansna kraljevstva (http://www.kraljevstva.com/) je online web-based igra. U slobodnom prijevodu to bi značilo da vam je za igru potreban samo pristup internetu. Renesansna kraljevstva (u daljnjem tekstu: RK) je također RolePlay igra. Radnja se odvija u Srednjevijekovnoj Europi. Imate izbor igranja u razlicitim državama. Trenutno najveća je Francuska, a poslije nje su odmah: Njemacke i Talijanske države, te Engleska. Ukupno, broj igrača je preko 150 000, i u stalnom je porastu. Stalno se otvaraju nove države. Tako je i Hrvatska jedna mlada država (starija malo više od godine dana), a sastoji se od tri grada: Vrbovsko Rijeka i Dubovac. Ova igra ima više aspekta: politicki, ekonomski, role-play, socijalni, itd. što je cini jednom od najkompliciranije, ali uz to i najzanimljivijeigre.

POČETAK IGRE:
Registrirao si se, aktivirao acc., te si ušao u igru (log-in).
Sa strane imaš opcije:
1)Ja
2)Moja imovina
3)Moja pošta
4)Okolica
5)Grad
6)Forum
7)Moj račun

Za igru je bitno prvih 5 (bez socijalnog zivota), tj. 6 opcija (za aktivnije, te one koje igra vise zanima). Krenut cemo od pocetka:
Za prezivjeti u RK-u potrebno se dnevno ulogirati barem jednom na 5 minuta. Naravno, gornje vremenske granice nema. Dnevno je potrebno:
1.Prehranit se
2.Zaposliti se

1.PREHRANA(+ statistika)
Ovo je popis hrane koja postoji u RK-u:
Kruh (najjeftinije i najisplativije)-2 boda sitosti
Kukuruz (neisplativo, no ponekad potrebno)-1 bod sitosti
Riba (luksuz-za dizanje statistika)-2 boda sitosti, 2 boda inteligencije
Meso (luksuz-za dizanje statistika) -2 boda sitosti, 2 boda snage
Povrce (luksuz-za dizanje statistika) -1 boda sitosti, 1 bod karizme
Voce (luksuz-za dizanje statistika) -1 boda sitosti, 1 bod karizme
Mlijeko (luksuz-za dizanje statistika) -1 boda sitosti, 1 bod inteligencije

Za dnevnu prehranu su ti potrebna «2 boda sitosti» dnevno. Kasnije ces naučiti kako prezivjeti s 1 pa cak i prehrana s 3 boda sitosti.
Na pocetku ces imati dva kruha. Njih mozes ili pojesti ili prodati. NIKAKO ih nemoj bacati (tu opciju općenito zanemari!)
Predlazem ti da se na nultom lvl.-u ne prehranjujes. Tako ces umrijeti, no to mozes zanemariti, jer smrcu gubis bodove statistike (karizma, snaga, inteligencija), a njih nemas. Znači: na 0. lvl., i općenito: dok nemaš bodove statistike-slobodno umiri. Kad umreš, imas opciju: «Vrati se u zivot» i to je to. Za prelazak na visi lvl. Je potrebno imati odredjen broj statistika. No to je potrebno tek za lvl.2 na dalje.



2.ZAPOSLJAVANJE (+ bodovi povjerenja/reputacije)
Zaposliti se mozes na vise mjesta. Zaposljavas se jednom dnevno. Refresh je u 4 ujutro (i nesto sitno). Kako napredujes kroz igru, tako ti se otvaraju sve više «radnih mjesta». Kao lvl.0 zaposli se u CRKVI (placa: 5 kruna+ 1 bod povjerenja). Bodovi povjerenja su zapravo iskustvo u igri, no oni se ne stjecu sami, nego tvojim djelovanjem. Za prelazak na visi lvl. oni su jako važni. Za lvl.1 njih trebaš 5! Oni se stjecu na vise nacina: drugi ti ih mogu dat (kao sto i ti mozes dati drugima), i to se tada zovu:BODOVI POVJERENJA («povjerio» si se nekome davsi mu bod povjerenja), no kad radis u crkvi, ti bodovi se zovu BODOVI REPUTACIJE (ugled). Oni se zbrajaju. Bodove povjerenja max. mozes dati tjedno dva put.

Tri puta radi u crkvi (tri dana), a zamoli ljude da ti daju još 2 boda POVJERENJA (razmijeni ih s njima). Ostale dane radi u rudniku.

http://www.kraljevstva.com/

Moj IG nick: Fran-Krsto, obrati mi se ako trebaš pomoć!

fran-krsto

Broj postova : 1
Join date : 11.06.2009

[Vrh] Go down

Renesansna Kraljevstva (RP online igra) Empty Re: Renesansna Kraljevstva (RP online igra)

Postaj  Darwin pet lip 12, 2009 1:03 am

Ma daj gubi se spameru usrani i idi spamaj na svoj forum. Kreteni spamerski.
Darwin
Darwin
Administrator
Administrator

Broj postova : 94
Join date : 01.01.2009
Age : 30
Lokacija : Right behind you

[Vrh] Go down

Renesansna Kraljevstva (RP online igra) Empty Re: Renesansna Kraljevstva (RP online igra)

Postaj  noMad?! pon lip 15, 2009 7:47 pm

Ma jebem vam mater kud ste nasli spammati nas forum picka vam materina dlakava!
Onaj prvi sam kak-tak propustil, al sad mi je dosta, kaj mislis da me boli kurac kaj je tebi ingame nick fran-krsto? e pa regat cu se samo da te reportam iz nekog nepoznatog razloga... reci cu da si me izvredjao ili w/e, pa ti idi spammaj doma mami pod balkon, mrs retardu spammerski
noMad?!
noMad?!
[CFC] member
[CFC] member

Broj postova : 66
Join date : 23.02.2009
Age : 30
Lokacija : Možda u šumi

[Vrh] Go down

Renesansna Kraljevstva (RP online igra) Empty Re: Renesansna Kraljevstva (RP online igra)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.