Cro Freaks Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne igramo vise s citerima

3 posters

Go down

Jeste li za to da vise ne igramo sa clanom u kojem je cheater

Ne igramo vise s citerima Vote_lcap283%Ne igramo vise s citerima Vote_rcap2 83% 
[ 5 ]
Ne igramo vise s citerima Vote_lcap217%Ne igramo vise s citerima Vote_rcap2 17% 
[ 1 ]
 
Ukupno glasova : 6
 
 

Ne igramo vise s citerima Empty Ne igramo vise s citerima

Postaj  Dito ned lip 21, 2009 9:05 am

Mislim da cemo se svi zajedno sloziti kad kazem da skoro pola klanova protis kojih smo igrali su imali po 1 chitera.
Ovo se MORA promijenit jer inace nema smisla.
Zato ja predlazem da vise ne igramo sa KLANOM koji je imao chitera a ne samo s tim chiterom, jer je vrlo vjerojatno da su znali da ima WH al su srali... Mislim... Kakav je to klan u kojem se ne zna da neko koristi WH?

Dito
[CFC] member
[CFC] member

Broj postova : 24
Join date : 27.03.2009

[Vrh] Go down

Ne igramo vise s citerima Empty Re: Ne igramo vise s citerima

Postaj  Darwin sri lip 24, 2009 10:37 pm

Ne slazem se. K2w je dobar klan s kojima smo puno puta igrali pa su imali cheatera jedanput. I sad ti velis da vise s njima neigramo? Decki su se zajebali i nisu pazili koga uzimaju u klan.

Uostalom boli tebe kurac, ionak si samo kill farmer.

Tako da votam za ne.
Darwin
Darwin
Administrator
Administrator

Broj postova : 94
Join date : 01.01.2009
Age : 30
Lokacija : Right behind you

[Vrh] Go down

Ne igramo vise s citerima Empty Re: Ne igramo vise s citerima

Postaj  Raven sri lip 24, 2009 10:42 pm

Tko je za da dito vise ne igra warove jer nikad ne slijedi taktiku i kurci se s killovima koji uopce nisu bitni jer on ubije 3/4 ali svojeg ne ubije pa on potamani nas jer je to bio sniper a mi smo s drugog kraja mape morali ici po bombu koju je naravno dito dropao unutra na kraju sobe na siteu a znaš tamo iza svih stolova gdje se lijepo vidi s one kockikce na krovu a sitea? JA!!

Raven
Administrator
Administrator

Broj postova : 37
Join date : 28.03.2009

[Vrh] Go down

Ne igramo vise s citerima Empty Re: Ne igramo vise s citerima

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.